Mátrafüredi Hanák Kolos Kollégium

3232 Gyöngyös, Üdülősor utca 1.

magunkról

A Mátrafüredi Hanák Kolos Kollégium Mátrafüreden, szép erdei környezetben 2007. szeptember 1-től működik.

Az épület két intézménynek, egy óvodának és a kollégiumnak ad otthont.

A kollégium három szinten helyezkedik el, az általában emeletes ágyakkal kialakított 6-7-8 ágyas szobákban összesen 126 diákot tudunk elhelyezni.

A tanulást helyben meg tudjuk oldani, öt tanulószobában folyik a délutáni stúdium, illetve a 3.8-as átlag feletti tanulók kérhetik a saját szobájukban való tanulást.

Diákjaink a FM ASzK - Mátra Erdészeti, Mezőgazdasági és Vadgazdálkodási Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma fiú növendékei.

A kollégium rendelkezik egy számítógép teremmel, könyvtárral. Játékok, tornaterem (pingpong, box, csocsó asztal) és konditerem segíti a szabadidő hasznos eltöltését.
A tornatermünket állandó használat jellemzi, a kispályás foci és az asztalitenisz kedvelt elfoglaltsága a fiúknak.
Nagy udvarunkat magunk gondozzuk és a jó idő közeledtével szabadtéri programokat szervezünk
.

munkatársaink

Tantestületünk:

Plósz Andrea
- intézményvezető
Pedagógia szakos középiskolai tanár

Balogh Sándor – intézményvezető- helyettes
történelem szakos középiskolai tanár

Gyántiné Ruzsin Andrea – Földrajz - Ökológia szakos középiskolai tanár
Csoport- és szakkör vezető

Hugai István – történelem tanár és politológus
Csoport- és szakkörvezető

Máté Zoltán – biológia- környezetvédelem szakos középiskolai tanár
Munkaközösség vezető,  Csoport- és szakkörvezető

Tóth Richárd
– Geográfus, földrajz szakos középiskolai tanár
Csoport- és szakkörvezető

Technikai dolgozóink:

Szabó Ildikó  – kollégiumi titkár
Györfi Miklós  – karbantartó-gondnok

Mátrafüred
© 2014. Kádár Péter - Minden jog fenntartva.

Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree fashion web templates